HOME REFERENCES GALLERY CAREER CONTACT  

İLETİŞİM
Paslanmaz Nedir?
ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ
Paslanmaz Harf fiyatları ?
Yazı karakterleri
Led Aydınlatma
Neon Aydınlatma
Parlak Sarı Harfler
Alüminyum harfler
Plexiglas Harfler
Işıklı Harfler
Üretim
Harflerin montajı
Polisaj
Lazer kesim
Router Kesim
Yaldızlı Harfler
* Paslanmaz Harf Video *
Doğru Tabela Nasıl Olmalı
Hakkımızda
:: Ana Sayfa > Paslanmaz Harf fiyatları ?


WORLD BEST PRICES

E-Mail for prices.

info@oguzlarreklam.com

Paslanmaz Levha Kalitesi ve Kalınlığı
Doğru malzeme seçimi önemlidir. Kullanılan malzemenin uygun olmaması ürünün kullanım ömrünü azaltır. Günümüzde; her üründe olduğu gibi paslanmaz malzemede seçenekler çoktur. Ancak, paslanmaz harf uygulamaları ve dekorasyonda 304 kalite 1.sınıf paslanmaz kullanılmalıdır. 304 kalite malzeme hava koşullarına dayanıklı, yağış ve sıcaklıklardan etkilenmeyen bir yapıya sahiptir.
30cm üzeri yüksekliğe sahip paslanmaz harf ve logo uygulamalarında; zamanla malzemenin dalgalanmaması için paslanmaz levha kalınlığı 1,20mm olmalıdır.


Uygulanacak Yazı Özellikleri
Paslanmaz harf imalatında kullanılan yazı şekillerinde sınırlama yoktur. Ancak, el yazısı veya tırnaklı yazı türleri uygulandığında işçilik maliyetleri artar.

Paslanmaz Harf Derinlikleri
Yapılacak işe uygun olarak lazer ile kesilen paslanmaz malzeme yanlarına şerit uygulanarak kabartılır. Harflere derinlik verilir. Derinlik miktarının 10-30cm arası ölçülerde 2cm altında olmaması; 50cm ve üzeri ölçülerde yüksekliğe bağlı olarak mümkün olduğunca "boy x %10" denkleminde kalması estetik açıdan önemlidir.

Işıklı Paslanmaz Harfler
Paslanmaz harfler; içlerine led veya neon yerleştirilerek ışıklı hale getirilir. Böylece paslanmaz harflerin uygulandığı zemine harflerin arkalarından ışık yansıtılır. Eğer; harf yüzeylerinin de ışıklı olması istenirse harf yüzeylerine pleksi uygulanır. Bu tür harflere "fileli harfler" denir.
Paslanmaz harflerde ışık şekli yüzey+zemin; yüzey veya sadece zemin şeklinde olabilir.


Yukarıda belirttiğimiz faktörler; fiyatlandırma konusunda önemli rol oynar. Bu nedenle; yapılacak her iş için hesaplama yapmak, doğru sonuca ulaşmak için gereklidir.

SİZ MÜŞTERİLERİMİZE EN EKONOMİK FİYATI VEREBİLMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ.


Doğru sonuç için dosyalarınızı info@oguzlarreklam.com adresine gönderebilirsiniz.

"Paslanmaz Harfler İsminize Değer Katar..."

      Ana Sayfa | Referanslar | Resimler | Kariyer | İletişim Faze Web